KIT-E24QKEW


Seçenekler

+
-

Etherea

Econavi akıllı sensörü ve yeni Nanoe hava temizleme sistemi ile yeni Etherea: Üstün verimlilik A ++, konfor  Süper Sessiz teknoloji ve sağlıklı bir hava bir araya getiren tasarımla birleşti

Yeni Etherea şaşırtıcı derecede ince bir tasarıma sahiptir
en modern ortamlarda mükemmel birleştiren bir atılım tasarımı. Zarif bir tasarım için en iyi materyalleri ve prosesleri seçtik. Ve şimdi şık bir metalik veya mat gümüş, mat veya parlak beyaz renkte mevcuttur. 

Yeni Etherea şaşırtıcı derecede ince bir tasarıma sahip: sadece 19,4 cm
Yeni Etherea A +++ enerji tasarrufu elde etmek için nasıl keşfedin
Econavi Sensör teknolojisi odası gereksinimlerine uygun klimanın çalışmasını ayarlayarak israfı azaltmak. Tek dokunuşla, kesintisiz soğutma, rahatlık ve rahatlık ile enerjiyi verimli bir şekilde tasarruf edebilirsiniz.

Yeni Etherea performansı: en iyi SEER ve SCOP kullanılabilir

Etherea. Ekonomik, çevre dostu işletme Yüksek SCOP (Mevsimlik Performans Katsayısı). 
Orijinal Panasonic Inverter teknolojisi ve yüksek performanslı bir kompresör birinci sınıf bir çalışma verimliliği sağlar. Bu, çevresel korumaya katkıda bulunurken daha düşük elektrik faturalarından zevk almanızı sağlar.

* Etherea KIT-XZ9-SKE ve KIT-Z9-SKE ve Heatcharge KIT-VZ9-SKE için ısıtma modunda SCOP, + 7 ° C'de elektrikli ısıtıcılarla karşılaştırıldığında
Isı Yeni nesil Pompalar
Yeni Etherea tam bir ortamda etkisini azaltmak zorlu müşteri ihtiyaçlarını ve aynı zamanda karşılamak için tasarlanmıştır birimlerin yeni bir kuşaktır. 
Sıfırdan tam yeni model geliştirin, ısı pompalarında en yeni ve en güncel teknolojilerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Özelliklerinden dolayı, bu yeni soğutucu, çevre koruma hedefleri ile ilgili olarak Avrupa Ülkeleri için anahtardır ve yakın yıllardaki standart haline gelecektir. 

Etherea'yı seçin
Beyaz
KIT-Z7-SKE, KIT-Z9-SKE, KIT-Z12-SKE, KIT-Z15-SKE, KIT-Z18-SKE
Gümüş
KIT-XZ7-SKE, KIT-XZ9-SKE, KIT-XZ12-SKE, KIT-Z18-SKE
Akıllı eko sensörlerle Econavi. 
Enerji tasarrufu 5 Özellikler tek seferde 
Akıllı Sensörler İnsan Aktivitesi Sensörü ve ışığı sensörü kullanarak enerji potansiyel atık algılar. İnsan yerini, hareketleri, yokluğunu ve güneş ışığı yoğunluğunu izleyebilmektedir. Daha sonra otomatik olarak kesintisiz ısıtma ve soğutma konfor ve rahatlık tüketimi, hata kodları mesajları ile verimli enerji tasarrufu için güç soğutma ayarlamakta, ... 
Internet Denetim PA-AC-WIFI-1 (İsteğe bağlı)
1: Sıcaklık Dalgası. 2: Alan Arama. 3: Etkinlik Algılama. 4: Yokluğun Tespiti. 5: Güneş Işığı Algılama.
Eşsiz bir cihazda en iyi konfor ve sağlıklı hava
1 Isı pompası ve hava arındırıcı 2 
Nanoe ısı pompası kullanımı independtly aktive edilebilir avans hava temizleme sistemi, zaman ilkbahar ve sonbaharda gibi yüksek alerji mevsimlerinde bu mükemmel Müttefiklerin yapma Soğutma veya ısıtmaya ihtiyaç duymaz, ancak odayı arıtmanız gerekir. 

Klima + hava Arındırıcı, hepsi bir arada
A: Standart klima 
B: Hava temizleyici
Hava kalitesini artırmak, yeni nano boyutlu elektrostatik atomize su zerrecikleri, Nanoe ™,
deneyler aracılığıyla elektrostatik atomize su partikülleri, Nanoe ™, Kanıtlanmış faydaları. 
Avantajları, virüsleri ve bakterileri engellemek, kalıp ve alerjenleri inhibe etmek, nemlendirici cildi geniş bir yelpazeye yaymaktadır. 
Üniversiteler ve araştırma kurumları tarafından gerçekleştirilen deneyler, nanoe ™ 'nin etkilerini kanıtlamıştır. Dünya, hava arındırmanın anahtarı olabilecek bu devrim niteliğindeki teknolojiye dikkat çekiyor.
Sessiz ortam ve rahatlatıcı bir atmosfer 19 dB (A)
ile Süper Sessiz teknoloji bizim cihazlar, sadece 19 dB (A) 'çok daha sakin bir kütüphane (30dB (A)) daha vardır. Piyasadaki en sessiz klimalardan birini yapmayı başardık. Panasonic Inverter klima cihazının iç çalışma sesi azaltıldı, çünkü İnverter daha hassas sıcaklık kontrolü sağlamak için çıkış gücünü sürekli olarak değiştiriyor. 

A: Sessiz Mod rahat bir gece uykusu için sessiz 19 dB * için çalışma gürültüsünü azaltıyor 
B: Gürültü normal çalışma sırasında daha sessiz 2dB olan 

* KIT-XZ7 / XZ9 / XZ12-SKE / W / G: soğutma işlemi sırasında Sessiz Modda Düşük fan hızı.

Internet Denetim PA-AC-WIFI-1 
Etherea ile enerji tüketimi ekran
Kontrol nerede olursanız olun sizin klima. En düşük enerji tüketimi ile konforunuzu ve verimliliğinizi kontrol edin. İnternet üzerinden akıllı telefon, tablet veya PC kullanma. Etherea Wifi aksesuarı üniteye bağlı olarak kablolanarak tam çift yönlü bağlantı sağlıyor: güç tüketimi, hata kod mesajları, ... (İsteğe Bağlı)


O çevre dostudur çünkü Panasonic R32 tavsiye
R22 ve R410A ile karşılaştırıldığında R32 ozon tabakasının incelmesi ve küresel ısınma üzerinde çok düşük bir potansiyel etkisi 0 etkiye sahiptir. 
R32, yeni nesil soğutucu akışkan

Benzer Ürünler