KIT-PZ35TKE


Seçenekler

+
-

Genel Özellikler

Brilliant Efficiency(PZ ve FZ ) Serisi:

Beklentilerinizin çok üzerinde, güçlü ve verimli duvar tipi split klima

Güçlü ve Verimli BE ve TE Serisi

Güçlü, gerçek kapasite
Panasonic size sisteminizdeki gerçek kapasiteyi sunar. Mahalin soğutma ve ısıtma gereksinimine bakılmaksızın, Panasonic size tam nominal kapasiteyi sağlayacaktır. Bu neden bu kadar önemlidir? İhtiyacınız olandan daha düşük kapasitede bir sistem monte ettiğinizde, sistem yüksek hızda yoğun şekilde çalışacak, bu da yüksek çalışma maliyeti ile birlikte daha kısa kullanım ömrü anlamına gelecektir. %10 daha düşük kapasitedeki bir sistem bile faturalarınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

ErP mevsimsel verimlilik
BE ve TE ürün yelpazesi ErP standardının ötesindedir. BE ve TE ürün gamı daha yüksek mevsimsel verimlilik sağlar. Bu da yıl boyunca daha fazla tasarruf elde edilmesini sağlayacaktır.

Daha sessiz ortam 20 dB(A)
Süper sessiz. Piyasadaki en sessiz klimalardan birisini üretmeyi başarmış bulunuyoruz. Inverter, daha hassas bir sıcaklık kontrolü sağlamak üzere çıkış gücünü sürekli olarak değiştirdiğinden, Panasonic Inverter klimaların iç ünite çalışma ses seviyesi azaltılmıştır.

Anti-alerjik filtre
Panasonic soluduğumuz hava kalitesine önem verir. BE ve TE, anti bakteriyel, anti küf ve koku temizleme işlevlerine sahip yüksek kaliteli hava filtreleri ile donatılmıştır.


 
 • Yorumlar (0)
 • Yorum Yap

  Adınız:

  Yorumunuz:

  Not: HTML'ye dönüştürülmez!

  Oylama: Kötü İyi

  Doğrulama kodunu giriniz:


  Benzer Ürünler